هزینه تدریس جلسات خصوصی آزمون PTE

هزینه جلسات خصوصی غیر تضمینی: 

جلسات تکنیک غیر تضمینی در تعداد جلسات مشخص و توافق شده بین شاگرد و استاد به صورت حضوری و یا در بستر اسکایپ تدریس خواهند شد. مدت زمان هر جلسه 1 ساعت و هزینه هر جلسه 200 هزار تومان خواهد بود. هزینه جلسات آموزش دانش زبان انگلیسی توافقی و تعداد جلسات آن بسته به سطح دانش پژوه متفاوت خواهد بود. تمرینات تمامی شاگردان در طی جلسات و بعد از جلسات اعم از تمرینات رایتینگ، اسپیکینگ و غیره بصورت “کاملا رایگان” تصحیح خواهد شد. زمان بندی تمامی جلسات تدریس توافقی خواهد بود. به دلیل فشردگی برنامه اساتید شاگرد حق این را خواهد داشت که تنها یکبار در جلسه هماهنگ شده حضور پیدا نکند. به طور مثال در 10 جلسه هماهنگ شده یک جلسه قابل کنسل شدن از طرف شاگرد میباشد. شایان ذکر است کل دوره باید ظرف مدت دو ماه از شروع دوره به پایان برسد. به این تعبیر که شاگرد نمیتواند هزینه دوره را امروز پرداخت کرده و قسمتی از دوره را به پایان رسانده و چندین ماه بعد درخواست ادامه دوره نماید.

هزینه جلسات رفع اشکال: 

جلسات رفع اشکال به دلخواه شاگرد و بعد از تایید استاد مربوطه برگزار شده و محتوای آن نیز تا حدود زیادی به صلاحدید شاگرد میباشد. این جلسات نیز بصورت حضوری و یا آنلاین و در بستر اسکایپ انجام خواهد شد. دقت نمایید هر تعداد جلسه غیر از دوره کامل، جلسات رفع اشکال حساب شده و هزینه آن بازای هز جلسه 250 هزار تومان میباشد.

هزینه جلسات خصوصی تضمینی: 

دقت فرمایید محتوای جلسات تضمینی هیچ تفاوتی با جلسات غیر تضمینی ندارد و اساتید تهران PTE به ندرت قبول به برگزاری کلاس به صورت تضمینی می نمایند. جلسات تضمینی تنها برای نمره each skill 50 , 65 و overall 30 در آزمون PTE بوده و لازمه آن داشتن کارنامه جدید آزمون های تافل، آیلتس و یا پی تی ای با نمرات مد نظر استاد میباشد.

جلسات تکنیک تضمینی به تعداد جلسات مد نظر استاد مربوطه و به صورت حضوری و یا در بستر اسکایپ تدریس خواهند شد. مدت زمان هر جلسه 1 ساعت و هزینه هر جلسه 300 هزار تومان خواهد بود. برای جلسات تضمینی تنظیم قرارداد رسمی که به امضای طرفین رسیده باشد الزامی است و چنانچه شاگرد نتوانست در اولین آزمون به نمره قید شده در قرار داد دست پیدا کند، کل هزینه دریافتی از طرف استاد مسترد خواهد شد. قبل از تنظیم قرارداد، دانش پژوه موظف به شرکت در جلسه تعیین سطح به مدت نیم ساعت و هزینه 50 هزار تومان خواهد بود. پس از تعیین سطح و اعلام نمره درخواستی از طرف شاگرد و تایید استاد مربوطه قرارداد جلسات تضمینی تنظیم خواهد شد. تمرینات تمامی شاگردان در طی جلسات و بعد از جلسات اعم از تمرینات رایتینگ، اسپیکینگ و غیره بصورت “کاملا رایگان” تصحیح خواهد شد. زمان بندی تمامی جلسات تدریس توافقی خواهد بود. به دلیل فشردگی برنامه اساتید شاگرد حق این را خواهد داشت که تنها یکبار در جلسه هماهنگ شده حضور پیدا نکند. به طور مثال در 10 جلسه هماهنگ شده یک جلسه قابل کنسل شدن از طرف شاگرد میباشد. شایان ذکر است کل دوره باید ظرف مدت دو ماه از شروع دوره به پایان برسد. به این تعبیر که شاگرد نمیتواند هزینه دوره را امروز پرداخت کرده و قسمتی از دوره را به پایان رسانده و چندین ماه بعد درخواست ادامه دوره نماید.

نحوه پرداخت هزینه: 

هزینه جلسات دوره کامل در دو بخش اخذ خواهد شد: جلسه اول تا نیمی از کل جلسات توافق شده قبل از شروع جلسات مربوطه – نیمی از جلسات باقیمانده تا جلسه پایانی قبل از شروع جلسات مربوطه 

هزینه تک جلسه و رفع اشکال: هر جلسه 250 هزار تومان (پرداخت هزینه کل جلسات قبل از شروع کلاس ها)

پرداخت نکردن هزینه کلاس ها قبل از شروع کلاس به منزله انصراف شما از دوره و برگزاری کلاس می باشد.

برای مشاهده رزومه اساتید کلیک کنید