دوره های آموزش خصوصی و تدریس آزمون زبان انگلیسی PTE

آیا برای شروع جلسات تکنیک آماده هستید؟


دقت فرمایید آزمون PTE مانند هر آزمون دیگری طراحی شده است تا سطح دانش زبان انگلیسی شما را بسنجد هر چند از آنجا که این آزمون تماما توسط کامپیوتر تصحیح میشود شناخت نسبی الگوریتم تحلیل کامپیوتر به شما در گرفتن نمرات بالا بسیار کمک خواهد کرد. برای گرفتن نمرات دلخواه در آزمون PTE سه فاکتور بسیار مهم دخیل میباشند. این سه فاکتور عبارتند از: دانش زبانی فرد، شناخت فرد نسبت به تکنیک های امتحان و فاکتور منابع مناسب آزمون PTE که فاکتور سوم یا در واقع متریال های آزمون PTE بصورت کامل و آپدیت شده در وبسایت تهران PTE قرار گرفته است. 

دقت فرمایید آزمون PTE دارای نمرات مختلف بوده که با نمرات آزمون های دیگر معادلسازی شده است. به طور مثال نمره 50 از 90 در آزمون PTE معادل 6 آیلتس، نمره 65 معادل 7 و نمره 79 معادل 8 آیلتس میباشد. چنانچه شما قصد گرفتن نمره 65 را دارید میبایست سطح دانش زبانی مناسب برای این نمره را داشته باشید و چنانچه بدون دانش زبانی مناسب برای این آزمون اقدام نماییدبه احتمال بالا وقت و هزینه خود را هدر داده اید. تجربه نشان داده است در آزمون PTE برای گرفتن نمره 65 به سطح زبانی معادل 6 تا 6.5 آیلتس نیاز خواهد بود. در واقع در آزمون PTE بخش های ریدینگ و لیسنینگ دشوارتر از اسپیکینگ و رایتینگ هستند و بهتر است برای گرفتن نمره 65 PTE به نمره 6.5 آیلتس در دو بخش لیسنینگ و ریدینگ رسیده باشید و برای باقی بخش ها نمره 6 آیلتس کفایت میکند چرا که تدریس PTE شامل آموزش ساخت و استفاده از تمپلیت های مختلف رایتینگ و همینطور جملات پیش ساخته اسپیکینگ میشود و این امر تا حدود زیادی به شما در گرفتن نمرات مناسب کمک خواهد کرد. چنانچه در زمینه دانش زبان انگلیسی ضعف دارید ما به شما کمک خواهیم کرد به حد مورد نظر برای شروع دوره تکنیک های آزمون PTE برسید.

همانطور که گفته شد آزمون PTE تماما توسط کامپیوتر تصحیح میشود و از آنجا که هوش مصنوعی مسئول تصحیح عملکرد شماست، دقت تصحیح بالا بوده و احتمال خطا در امر فرایند تصحیح وجود ندارد. یکی از موضوعاتی که به امر تدریس PTE کمک میکند ناتوانی سیستم های تحلیل کامپیوتری در درک مفاهیم نوشتاری و گفتاری میباشد. در واقع کامپیوتر تنها به جملات گفتاری و نوشتاری شما بصورت اجزایی منفصل نگاه کرده و آن ها را بصورت مجزا مورد تحلیل و بررسی قرار میدهد. در امر فرایند تدریس سعی خواهد شد تمپلیت های صلب نوشتاری و گفتاری بصورت کامل استفاده شده و از ضعف سیستم تحلیل کامپیوتر به طور کامل بهره برداری شود.

چنانچه از لحاظ سطح دانش زبان انگلیسی در سطح مناسبی هستید میتوانید از مدرس زبان انگلیسی که خود تجربه موفق آزمون زبان انگلیسی PTE را داشته کمک بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تمامی تکنیک ها شامل جملات و نوشته های پیش ساخته را فرابگیرید و زیر نظر یک استاد مجرب تمرین کنید و برای امتحان آماده شوید. 

جلسات تدریس تکنیک های PTE در بستر اسکایپ:


دقت فرمایید، آزمون PTE تماما توسط کامپیوتر انجام میشود و کسانی که قصد انجام این آزمون را دارند بایستی به تایپ در کامپیوتر و یا خواندن از روی کامپیوتر و غیره عادت داشته باشند. جلسات حضوری تکنیک هیچ ارجحیتی نسبت به جلسات اسکایپ نداشته و حتی جلسات اسکایب برتری نسبی به جلسات حضوری دارند. در طی جلسات تدریس PTE در بستر اسکایپ اسکرین و یا همان صفحه نمایش اساتید برای دانش پژوهان به اشتراک گذاشته شده و دانش پژوهان از همان ابتدا به تایپ در کامپیوتر و خواندن از روی اسکرین در تمامی بخش های این آزمون عادت خواهند کرد. از دیگر موارد برتری تدریس در بستر اسکایپ میتوان به منعطف بودن زمان بندی جلسات و همچنین کاهش زمان رفت و آمد اشاره کرد. اساتید تهران PTE موظف خواهند بود تمامی تکنیک ها را طی جلسات مشخص به شاگردان منتقل کرده و بصورت منظم تمرینات مشخصی را از شاگردان دریافت و آن ها را بصورت کاملا رایگان تصحیح نمایند. علاوه بر این اساتید به شاگردان در ساخت تمپلیت های یونیک و غیر تکراری در بخش های مختلف رایتینگ و اسپیکینگ کمک خواهند کرد. تکنیک های PTE طی 10 جلسه و با زمان بندی مشخص تدریس خواهد شد.

مدرس: میثم الحجاج لفته – مدرس جنرال زبان انگلیسی و تکنیک های آزمون PTE – رزومه نمره 90 آزمون PTE تنها با یکبار شرکت در آزمون برای مشاهده رزومه و اطلاعات تماس استاد مربوطه کلیک کنید

محتوای جلسات تکنیک:


جلسه اول: Personal Introduction Section + Read Aloud

جلسه دوم: Repeat Sentence + Write from Dictation + Answer Short Question + Describe Image Part 1

جلسه سوم: Describe Image Part 2

جلسه چهارم: Summarize Written Text

جلسه پنجم: Write Essay

جلسه ششم: Summarize Spoken Text + Retell Lecture

جلسه هفتم: Reading Part 1

جلسه هشتم: Reading Part 2

جلسه نهم: Listening

جلسه دهم: Practice Session