نحوه ثبت نام آزمون ماک PTE و مراحل ثبت نام آزمون ماک PTE

به کانال رسمی تهران PTE در آپارات بپیوندید کلیک کنید

در این قسمت نحوه ثبت نام آزمون ماک زبان انگلیسی PTE به صورت فیلم آموزش داده شده و نحوه پر کردن فرم ثبت نام ماک PTE با بیان جزییات توضیح داده میشود. چنانچه قصد ثبت نام ماک PTE را دارید با مشاهده این فیلم آموزشی به راحتی کار ثبت نام ماک PTE را انجام خواهید داد. همچنین طی این فیلم آموزشی در رابطه با مراحل ثبت نام آزمون ماک PTE توضیح داده شده که چطور میتوانید هزینه ثبت نام آزمون ماک را پرداخت نمایید.

مشاهده فیلم آزمون ماک رسمی PTE آزمون ماک شماره 1 کلیک کنید

مشاهده فیلم آزمون ماک رسمی PTE آزمون ماک شماره 2 کلیک کنید

مشاهده فیلم آزمون ماک رسمی PTE آزمون ماک شماره 3 کلیک کنید

به کرات مشاهده شده به دلیل استفاده از هدست و یا مایکروفون غیر استاندارد صدای افراد به خوبی در آزمون ماک PTE دیتکت نشده است. این موضوع باعث کاهش شدید نمره بخش Pronunciation شده و غیر از بخش Speaking در بخش Reading به دلیل وجود Read Aloud ها و در بخش Listening به دلیل وجود Repeat Sentence ها و Re-tell Lecture ها تاثیر منفی زیادی دارد. به شما عزیزان توصیه میشود حتی المقدور از هدست های با کیفیت در آزمون ماک خود استفاده نمایید.

مشاهده فیلم آموزشی تست هدست یا مایکروفون برای آزمون ماک PTE کلیک کنید

نحوه ثبت نام آزمون ماک پیرسون از طریق تهران پیمنت

1- مراجعه به وبسایت www.tehranpayment.com و ثبت نام در سایت

2- منو ثبت سفارش  ⇐  سایر سفارش ها  ⇐  خرید از سایت PTE Practice

آزمون ماک

3- پر کردن فرم زیر و ثبت سفارش

آزمون ماک PTE

مشخصات بسته ها و مبلغ ارزی آنها:

آزمون ماک PTE

بسته 1: شامل نمونه سوالات آنلاین PTE

بسته 2: شامل یکی از ماک تست های B، A یا C به انتخاب شخص

بسته 3 یا Silver KIT: شامل نمونه سوالات آزمون A و نمونه سوالات آنلاین PTE

بسته 4 یا Gold KIT: شامل نمونه سوالات آزمون A و B و نمونه سوالات آنلاین PTE

بسته 5 یا Platinum KIT: شامل نمونه سوالات آزمون A و B و C و نمونه سوالات آنلاین PTE

پرداخت هزینه سفارش

در قسمت بالای صفحه بر روی ایکون ماشین حساب کلیک کنید و در محاسبه گری که باز میشود مبلغ ارزی مورد نظر را به دلار آمریکا وارد کنید. در انتهای محاسبه گر سمت چپ تصویر معادل مبلغ ریالی و دکمه پرداخت را مشاهده می کنید که با انتخاب آن وارد صفحه پرداخت با کارت شتابی میشوید.

پس از پرداخت موفق و دریافت SMS انجام سفارش توسط تهران پیمنت، وارد سایت www.ptepractice.com شده و با ایمیل و پسوردی که ساخته اید در سایت لاگین کنید. ابتدا رمز عبور خود را تغییر دهید.

توجه 1: چنانچه قبلا از سایت PTE Practice خرید نموده اید و یا اکانت دارید در مرحله سوم ایمیل و پسورد فعلی خود را درج نمایید.

توجه 2: چنانچه در زمان مجاز (3 ماه) موفق به استفاده از ماک نشده اید پیش از انقضای آن با ارسال یک ایمیل به آدرس pltsupport@pearson.com می توانید 3 ماه آن را تمدید نمایید. توجه نمایید که ممکن است تا 48 ساعت این پروسه زمان نیاز داشته باشد. بنابراین زودتر از نزدیک شدن به تاریخ انقضا جهت تمدید آن اقدام نمایید.  

متن پیشنهادی وبسایت تهران PTE برای ایمیل تمدید زمان انقضای آزمون ماک بدین شرح است.

Dear Sir/Madam

I am writing to request a time extension on my purchased scored practice test. In actual fact, I purchased the GOLD TEST PREPARATION KIT / PLATINUM TEST PREPARATION KIT on (date) and sat its first practice test on (date) which began the counting of the valid time period. My preparation for the test has prolonged and I am running out of time to take the next practice test. Therefore, I would appreciate your kind favor of providing me with an extension on the valid period of the scored practice tests

Yours Faithfully
(Your Name)

این متن میبایست به ایمیل زیر ارسال شده و دارای subject با عنوان زیر باشد:

PLTsupport@pearson.com

Request for time extension