هزینه تدریس جلسات خصوصی آزمون PTE

هزینه جلسات خصوصی غیر تضمینی: 

جلسات تکنیک غیر تضمینی در طی 10 جلسه و در بستر اسکایپ تدریس خواهند شد. مدت زمان هر جلسه 1 ساعت و هزینه هر جلسه 130 هزار تومان خواهد بود. هزینه جلسات آموزش دانش زبان انگلیسی توافقی و تعداد جلسات آن بسته به سطح دانش پژوه متفاوت خواهد بود. تمرینات تمامی شاگردان در طی جلسات و بعد از جلسات اعم از تمرینات رایتینگ، اسپیکینگ و غیره بصورت “کاملا رایگان” تصحیح خواهد شد. زمان بندی تمامی جلسات تدریس توافقی و قابل تغییر با رضایت طرفین میباشند. به تعبیری چنانچه به هر دلیلی شاگرد نتوانست در موعد مقرر در جلسات از پیش برنامه ریزی شده حضور پیدا کند هزینه آن جلسات اخذ نخواهد شد.

هزینه جلسات رفع اشکال: 

جلسات رفع اشکال به دلخواه شاگرد و بعد از تایید استاد مربوطه برگزار شده و محتوای آن نیز تا حدود زیادی به صلاحدید شاگرد میباشد. این جلسات نیز بصورت آنلاین و در بستر اسکایپ انجام خواهد شد. دقت نمایید هر تعداد جلسه غیر از 10 جلسه دوره کامل، جلسات رفع اشکال حساب شده و هزینه آن بازای هز جلسه 150 هزار تومان میباشد.

هزینه جلسات خصوصی تضمینی: 

دقت فرمایید محتوای جلسات تضمینی هیچ تفاوتی با جلسات غیر تضمینی ندارد و اساتید تهران PTE به ندرت قبول به برگزاری کلاس به صورت تضمینی می نمایند. جلسات تضمینی تنها برای نمره each skill 50 , 65 و overall 30 در آزمون PTE بوده و لازمه آن داشتن کارنامه جدید آزمون های تافل، آیلتس و یا پی تی ای با نمرات مد نظر استاد میباشد.

جلسات تکنیک تضمینی به تعداد جلسات مد نظر استاد مربوطه و در بستر اسکایپ تدریس خواهند شد.مدت زمان هر جلسه 1 ساعت و هزینه هر جلسه 250 هزار تومان خواهد بود. برای جلسات تضمینی تنظیم قرارداد رسمی که به امضای طرفین رسیده باشد الزامی است و چنانچه شاگرد نتوانست در اولین آزمون به نمره قید شده در قرار داد دست پیدا کند، کل هزینه دریافتی از طرف استاد مسترد خواهد شد. قبل از تنظیم قرارداد، دانش پژوه موظف به شرکت در جلسه تعیین سطح به مدت نیم ساعت و هزینه 50 هزار تومان خواهد بود. پس از تعیین سطح و اعلام نمره درخواستی از طرف شاگرد و تایید استاد مربوطه قرارداد جلسات تضمینی تنظیم خواهد شد. تمرینات تمامی شاگردان در طی جلسات و بعد از جلسات اعم از تمرینات رایتینگ، اسپیکینگ و غیره بصورت “کاملا رایگان” تصحیح خواهد شد. زمان بندی تمامی جلسات تدریس توافقی و قابل تغییر با رضایت طرفین میباشند. به تعبیری چنانچه به هر دلیلی شاگرد نتوانست در موعد مقرر در جلسات از پیش برنامه ریزی شده حضور پیدا کند هزینه آن جلسات اخذ نخواهد شد. 

نحوه پرداخت هزینه: 

هزینه کل دوره 10 جلسه ای تکنیک های PTE مبلغ 1.300.000 تومان میباشد (هر جلسه 130 هزار تومان) که در دو نوبت و قبل از شروع جلسات اخذ خواهد شد.

جلسات اول تا پنجم قبل از شروع جلسات: 650 هزار تومان

جلسات ششم تا دهم قبل از شروع جلسات: 650 هزار تومان 

هزینه تک جلسه و رفع اشکال: هر جلسه 150 هزار تومان (پرداخت هزینه کل جلسات قبل از شروع کلاس ها)

پرداخت نکردن هزینه کلاس ها قبل از شروع کلاس به منزله انصراف شما از دوره و برگزاری کلاس می باشد.

برای مشاهده رزومه اساتید کلیک کنید

برای آگاهی از محتوای تدریس اساتید کلیک کنید