اطلاعات کلی کلاس های گروهی و خصوصی آزمون PTE

کلاس های خصوصی تکنیک PTE
آزمون PTE
کلاس های خصوصی جنرال PRE_PTE

دقت نمایید ثبت نام کلاس ها از طریق بخش فروشگاه وبسایت تهران پی تی ای انجام خواهد گرفت کلیک کنید

آیا نیازی به کلاس PTE هست یا من به صورت خود آموز قادر به گذراندن این آزمون هستم؟

سوالی که اکثر دوستان مطرح مینمایند اینگونه است که من اصلا نیازی به استاد راهنما دارم یا نه، دقت فرمایید با توجه به افزایش هزینه آزمون ریسک شرکت در آزمون بسیار بالا رفته و شکست در آزمون حتی به دلیل چند نمره میتواند ضرر مالی زیادی را در حد چند برابر شرکت در کلاس خصوصی یا گروهی به شما تحمیل نماید. وبسایت تهران PTE تمامی منابع آزمون PTE و حتی تمپلیت های مربوطه را بطور رایگان در اختیار تمامی دوستان قرار داده هر چند استفاده صحیح از منابع و همینطور نحوه استفاده از تمپلیت ها میتواند احتمال موفقیت شما را بالا ببرد. اساتید تهران PTE موظف به تعامل و تمرین و برطرف کردن نقاط ضعف دانش پژوهان طی جلسات بوده و این موضوع به شما کمک خواهد کرد با رفع اشکال مستمر و آگاهی کامل نسبت به شرایط خود در آزمون حضور پیدا نمایید.

کلاس های گروهی PTE

کلاس های گروهی آزمون PTE زیر نظر مجموعه تهران پی تی ای و بوسیله اساتید برگزیده این حوزه برگزار میشود. در حال حاضر این کلاس ها در تهران و با استاندارد 15 ساعت و ظرفیت حداکثر 10 نفر انجام خواهد گرفت. این کلاس ها به شکل کارگاهی بوده و در کنار تدریس، تمامی تمرینات شاگردها زیر نظر اساتید در کلاس انجام خواهد گرفت. شرکت در کلاس های گروهی PTE فرصت خوبی برای فراگیری تکنیک های PTE و آماده شدن هر چه سریع تر برای این آزمون میباشد.

کلاس های خصوصی تکنیک PTE

دقت نمایید شرکت در کلاس های خصوصی هر چند دارای هزینه بیشتری نسبت به کلاس های گروهی میباشد ولی بر طبق تجربه میتواند نتیجه بهتری برای شما به ارمغان آورد. در کلاس های خصوصی PTE استاد مربوطه تنها با تمرکز بر یک شاگرد شناخت خوبی نسبت وی و نقاط قوت و ضعف او بدست آورده و تمام تلاش خود را برای موفقیت شاگرد مربوطه خواهد کرد.

کلاس های خصوصی جنرال آزمون (PRE-PTE)

کلاس های تکنیک آزمون پی تی ای مناسب افراد با هر سطح دانش زبانی میباشد هر چند این آزمون نیز مانند هر آزمون زبان دیگری سطح دانش زبانی متقاضی را مورد سنجش قرار می دهد. برای رسیدن به نمرات بهتر در آزمون پی تی ای نیاز است شخص دانش زبانی نسبی خوبی داشته باشد و بعد برای فراگرفتن تکنیک های آزمون اقدام نماید. متاسفانه اتفاق میفتد که شخص به جای تلاش برای بالا بردن سطح دانش زبانی خود فقط برای آزمون مجدد برنامه ریزی کرده و با اتلاف وقت و هزینه خود روی دور باطل افتاده و به نتیجه خود نمیرسد. مجموعه تهران پی تی ای مفتخر است کلاس های جنرال زبان انگلیسی با رویکرد آزمون پی تی ای را تحت عنوان کلاس های PRE-PTE برگزار نماید تا شما عزیزان با بهره گیری از این کلاس ها بصورت اصولی برای رسیدن به نمره مورد نظر خود تلاش نمایید.

کلاس های رفع اشکال PTE

بسیاری از اوقات شاگردان فقط در بخش خاصی از آزمون دارای مشکل بوده و به دنبال راهی برای حل نقاط ضعف خود هستند. اساتید تهران پی تی ای در این مورد نیز جوابگوی نیاز شما میباشند. چنانچه تنها نیاز به یک جلسه و یا جلسات معدودی در بخش خاصی از آزمون PTE هستید میتوانید پس از انتخاب استاد مورد نظر خود پکیج کلاس های رفع اشکال را به تعداد دلخواه خریداری نموده و در کلاس مربوطه شرکت کنید.